BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

 

GÖREVİ  ADI SOYADI E MAİL
Bölge Müdürü İnş. Yük. Müh. Selim ÇETİNKAYA  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bölge Müdür Yardımcısı SMMM İklil ZEYTİNDALI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yönetici Asistanı Özlem YILMAZ  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İdari ve Mali İşler Şefliği  SMMM İklil ZEYTİNDALI  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Muhasebe İşlemleri   Makbule SEVUK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ön Muhasebe İşlemleri   Nilgün TAŞPINAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Elektrik İşleri Şefliği  Elk. Yük. Müh. Alican BADEMLİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Elektrik Teknik İşleri     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İmar ve Altyapı Şefliği  İnş. Müh. Erkay KILIÇ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
İnşaat İşleri    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Çevre ve Arıtma Şefliği Çev. Müh. Latife Roksan KOYUNCU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Çevre Teknik İşleri    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.